Відбулася 13 сесія Неполоковецької селищної ради

23 грудня 2021 року відбулася чергова 13 сесія Неполоковецької селищної ради 8 скликання. На порядку денному розглядалося питання про звіт селищного голови за роботу в 2021 році, затверджено бюджет селищної ради на 2022 рік та багото інших важливих питань, що стосуються життя Неполоковецької територіальної громади.

Чи має право ФОП – платник ЄП першої групи, яка здійснює перукарські послуги, надавати послуги манікюру, педикюру, візажу, косметології та масажу?