Термінова інформація

Шановні жителі Неполоковецької ТГ! Просимо вас ОБОВ‘ЯЗКОВО     повідомляти селищну раду в разі перебування більше 1 доби у ваших будинках переселенців (біженців) зі Сходу та Центру України! Дані особи підлягають обов‘язковій  реєстрації в селищній раді,а чоловіки направляються у місцевий військомат. Контактна особа по територіальній громаді - Зеліско Наталія 0953397430,  по с. Оршівці - Степанія Флорескул - 0664082342. Просимо вчасно повідомляти контактних осіб селищної ради!!!!!

Шановні жителі Неполоковецької ТГ

Шановні жителі Неполоковецької ТГ!!! В цей тривожний час хочемо повідомити, що в селищній раді організовано цілодобове чергування з числа депутатів,членів виконкому та працівників апарату селищної ради. Щодня проходять наради з ОДА, де ми отримуємо відповідну інформацію як діяти в даній ситуації. Наразі ми маємо бути готові до прийому біженців,відповідно готуються приміщення та все необхідне. Тому просимо всіх хто має старі матраци,ковдри, подушки, постільну білизну звертатися до начальника відділу соцзахисту Наталію Зеліско - тел. 0953397430. Також просимо всіх при виявленні ворожих міток знищувати їх (зафарбовувати,засипати глиною), при виявленні невідомих підозрілих людей на нашій території просимо повідомляти за номером 102 або в Центр тероборони 0951536298, також в селищну раду: селищний голова Григорій Храпко - 0506662390, секретар ради Валентина Ілюк - 0506303837. Заступник голови - Василь Чернівчан - 0502089930, Староста Оршівці - Степанія Флорескул - 0664082342. Здати кров бажаючі можуть в м.Чернівці вул.Українська,36. У вечірній час просимо всіх громадян, підприємства,організації, церкви дотримуватися світлоізоляції!!!!!! Просимо всіх без нагальної потреби не виходити з дому особливо у вечірній час. Також всі зберігаємо спокій, не панікуємо, бо наш ворог тільки цього чекає! Молимося за нашу Україну,віримо в те, що все в найближчий час закінчиться ,що мир надалі буде на нашій землі!

Розірвання договору дарування

Стаття 717 Цивільного кодексу України визначає, що за договором дарування одна сторона (дарувальник) передає або зобов'язується передати в майбутньому другій стороні (обдаровуваному) безоплатно майно (дарунок) у власність.