Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області інформує:

У першому півріччі буковинці сплатили до державного бюджету 164,2 млн грн військового збору Коментуючи надходження військового податку заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка подякувала всім платникам за підтримку держави та Збройних Сил України.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області

ДПС: Податкові надходження від буковинських платників у першому півріччі перевищили 3 млрд 738 млн грн Сума сплачених податків до зведеного бюджету у січні – червні 2022 року перевищує аналогічні надходження минулого року на 628,4 млн грн. Загалом у першому півріччі 2022 року до зведеного бюджету надійшло 3 млрд 738 млн грн податкових платежів. Темп росту надходжень становить 20,2 відсотків – інформує начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.