Додаток до розпорядження

селищного голови №188-р від 16.08.2024 р.

ФОРМА

ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ (ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАПИТУ)

Розпорядник інформації

Неполоковецька селищна рада Чернівецького району, Чернівецької області (адреса: 59330, Україна , Чернівецька обл., Чернівецький р-н, селище Неполоківці ,тел.0506303837

Запитувач_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________(Прізвище, ім'я, по батькові - для фізичних осіб, найменування організації. Прізвище, ім'я, по батькові представника організації – для юридичних осіб та громадських організацій, що не мають статусу юридичної особи. Поштова адреса або електронна адреса, контактний телефон).

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

(інформаційний запит)

Прошу відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" надати

(загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа)

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк (необхідне зазначити):

на поштову адресу ________________________________________________________

(поштовий індекс, місто, район міста, область, район, населений пункт, вулиця, будинок, корпус, квартира)

на електронну адресу ___________________________________________________________________

телефаксом ___________________________________________________________________________

за телефоном __________________________________________________________________________

"___" ____________ 20__ р.

_________________________________________ підпис (запитувача інформації)