До старту нового навчального року 2021/2022 - готові!

До старту нового навчального року 2021/2022 - готові!

  • Переглядів: 361

17 серпня 2021 року на виконання розпорядження Неполоковецької селищної ради від 10.06.2021 №300 «Про проведення огляду готовності закладів освіти до 2021-2022 навчального року» та з метою забезпечення належної підготовки до організованого початку нового 2021-2022 навчального року, створення в закладах освіти громади належних умов щодо організації освітнього процесу та збереження життя та здоров’я усіх його учасників, під час адаптивного карантину, робочою групою відділу освіти, культури, молоді та спорту спільно з представниками управління Держпродспоживслужби у Чернівецькому районі, Чернівецького районного сектору Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області здійснено огляд готовності закладів освіти громади до початку нового 2021-2022 навчального року.

Неполоковецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Реваківського ЗЗСО І - ІІІ ступенів

Неполоковецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Реваківського ЗЗСО І - ІІІ ступенів

  • Переглядів: 449

До 28 липня 2021 року (включно)  Неполоковецька селищна рада проводить прийом документів на  конкурсний відбір на посаду директора Реваківського ЗЗСО І - ІІІ ступенів.

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

  • Переглядів: 268

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.