Другий рік поспіль у Кіцмані проведуть Агротехнічний фестиваль

АГРОТЕХФЕСТ — фестиваль, який проводиться на початку посівного сезону і присвячений прадавній прив’язаності українців до рідної землі, які дбайливо трудяться на ній, з діда-прадіда обробляють, пов’язують з нею свій добробут і процвітання, а в час науково-технічного прогресу залучають різноманітну техніку, котра полегшує сільськогосподарську працю. Тож Агротехфест об’єднує власників мотоблоків та міні-тракторів, серед яких багато хто володіє творчою конструкторською думкою і вдосконалює та трансформує вже відомі чи застарілі моделі техніки на більш сучасні і функціональні.

Окрім видовищних конкурсів на вправне володіння мотоблоками та міні-тракторами, Агротехфест пропонує виставку-продаж сільськогосподарських тварин, саджанців та насіння, культурну програму та можливість відпочити в гарному товаристві.