Матеріально-технічне забезпечення закладу

        Заклад дошкільної освіти розташований в пристосованій будівлі, загальною площею 324 кв.м. Проектна потужність закладу  складає 70 місць (2 дошкільних і 1 ясельні  групи). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10.5 годинним режимом роботи.

Загальна площа території закладу 0,5 0га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивний майданчик  та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано  естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, харчоблок забезпечений горячою проточною водою , електроводонагрівачем . Опалення закладу  індивідуальне газове . 

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

Забезпечені магнітофоном,  музичним інструментом, є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

 

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, електроплита на 4 комфорки, електроводонагрівач,   холодильник з морозильними камерами, морозильна камера.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 1 комп’ютером та 1 ноутбуком з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 магнітофони, 2 принтери, 3 телевізори, Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: селищного бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.