КАДРОВИЙ СКЛАД  Оршовецького ЗДО ТА ВАКАНТНІ ПОСАДИ

У штатному розкладі закладу дошкільної освіти   передбачено 28,2 ставки працівників.

Кількісний склад працівників ЗДО:

педагогічний персонал – 12 осіб:

Директор, вчитель - логопед  – Косован Галина Іванівна, 27 років педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2016р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Вихователь – методист, вихователь – Чернявська Вікторія Вікторівна, 9 років педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2017р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Практичний психолог, вихователь – Мегера Тетяна Вікторівна,  12 років педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2016р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Інструктор з фізкультури, вихователь – Гешко Євгенія Іванівна, 12 років педагогічного стажу, неповна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2020р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  встановлено  11 тарифний розряд.

Музичний керівник – Ткач Раїса Іванівна, 3 роки педагогічного стажу, неповна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2019р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  встановлено  9 тарифний розряд, сумісник.

Керівник гуртка – Кий Марина Вікторівна,  10 років педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2017р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», сумісник.

Вихователь – Слоцька Марина Вікторівна, 16 років педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2019р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Вихователь – Семенчук Марія Пилипівна, 31 рік педагогічного стажу, неповна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2020р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді, підтверджено раніше встановлений 11 тарифний розряд та раніше присвоєне педагогічне звання  «вихователь-методист».

Вихователь – Чередарик Тетяна Іванівна, 24 роки педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2017р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Вихователь – Одайська Тетяна Петрівна, 13 років педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2017р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Вихователь – Капша Оксана Михайлівна, 17 років педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2017р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Вихователь – Копаніцька Оксана Степанівна, 17 років педагогічного стажу, повна вища освіта, рік проходження останньої атестації 2020р., наслідки останньої атестації: відповідає займаній посаді,  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Сестра медична – Лисак Біана Михайлівна, 7 років медичного стажу, неповна вища освіта, сумісник.

Обслуговуючий персонал:

Завгосп – Симака Марія Орестівна.

Помічник вихователя – Семанюк Тетяна Василівна.

Помічник вихователя – Николайчук Зіна Іванівна.

Помічник вихователя – Ткач Орися Дмиртівна.

Помічник вихователя – Руснак Оксана Михайлівна.

Помічник вихователя – Кудринська Катерина Анатоліївна.

Працівники харчоблоку:

Кухар – Флорескул Галина Орестівна.

Кухар – Николайчук Марія Степанівна.

Кухонний робітник – Флорескул Олеся Дмитрівна.

Каштелянка – Литвинська Галина Василівна

Машиніст із прання

ремонту спецодягу – Вівчарюк Галина Дмитрівна

Двірник – Ліщук Дмитро Григорович.

Сторож – Симака Петро Васильович.

Робітник з комплексного обслуговування

і ремонту будинків  - Мендришора Степан Орестович.

ВАКАНТНІ ПОСАДИ: – сестра медична 0,5 тарифної ставки.