6 сесії Неполоковецької

селищної ради VIII скликання                від 26 лютого 2021 року

1.Про стан законності та дотримання правопорядку на території населених пунктів Неполоковецької селищної ради.

Інформує: Срібняк Д.В. – дільничний офіцер поліції.

2. Про виготовлення гербових та номерних печаток та штампів виконавчого комітету Неполоковецької селищної  ради».

Інформує: Ілюк В.Г. – секретар селищної ради.

3. Про затвердження складу адміністративної комісії при Неполоковецькій селищній раді.

Інформує: Ілюк В.Г. – секретар селищної ради.

4.Про  електронне  декларування у 2021 році та заходи запобігання та протидії корупції в Неполоковецькій селищній раді.

Інформує: Ілюк В.Г. – секретар селищної ради.

5. Про Програму соціально-економічного та  культурного розвитку населених пунктів Неполоковецької селищної ради на 2021-2022 р.р.

6. Про затвердження Комплексних програм  Неполоковецької селищної ради Інформує: Сідор Л.В. – начальник відділу фінансів, Співдоповідь: Олійник Т.О. – голова постійної комісії.

7. Про розгляд листів установ, підприємств, організацій.

8. Про розгляд заяв громадян про виділення одноразової грошової допомоги.           Інформує: Сідор Л.В. – начальник відділу фінансів, Співдоповідь: Олійник Т.О. – голова постійної комісії.

9. Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

10. Про розгляд клопотання КП «Неполоковецький  комунгосп» про зміну тарифів на комунальні послуги.

Інформує: Храпко Г.В. – селищний голова, співдоповідь: Поясик Т.М. – голова постійної комісії.

11. Про розгляд клопотання Благодійного фонду «Соціум».

12.Про затвердження Статутів  закладів освіти Неполоковецької селищної ради в новій редакції.

Інформує: Стефюк Г.С. – начальник відділу освіти, культури та спорту.

13. Про затвердження Положення щодо надання платних послуг закладами культури Неполоковецької селищної ради та встановлення тарифів на платні послуги.

Інформує: Стефюк Г.С. – начальник відділу освіти, культури та спорту.

14. Про затвердження Переліків майна першого та другого типу стосовно об’єктів Неполоковецької селищної  ради, які підлягають передачі в оренду.

Інформує: Шершень Т.М. – спеціаліст селищної ради.

15. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти Неполоковецької селищної ради.

Інформує: Чобан У.В. – спеціаліст з кадрової роботи:

16. Про створення Служби у справах дітей та затвердження Положення про Службу.

Інформує: Чобан У.В. – спеціаліст з кадрової роботи:

17. Про внесення змін до Структури  Неполоковецької селищної ради ат затвердженя Положення про відділу соціального захисту населення.

Інформує: Чобан У.В. – спеціаліст з кадрової роботи:

18. Про розгляд колективної заяви жителів багатоповерхових будинків щодо об’єднання комунгоспів селищної ради.

Інформує: Храпко Г.В. – селищний голова.

19. Про розгляд колективної заяви жителів багатоповерхових будинків щодо  перегляду тарифів на комунальні послуги.

Інформує: Храпко Г.В. – селищний голова.

Інформує: Миронюк М.П. – начальник відділу земельних відносин:

20.Про розгляд заяв громадян із земельних питань.

21.Різне.

Селищний голова                                                Григорій ХРАПКО