ДЕНЬ ПАМ‘ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417033/b4050cb0f561df86496d574d69ed6422.jpg)
ПАМ‘ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
ДОВІЧНА ЇМ ШАНА І СВІТЛА ПАМ‘ЯТЬ...
Дякуємо за участь у заході Івану-Мирославу Віксічу, Світлані Пристайко, Івану Петрусяку, Галині Рошко, Раїсі Ткач та Галині Москалик; Роману Віксічу за монтаж використаних відео та Василю Жолобайлу за поминальні калачі.
Ще дякуємо Ірині Киюк та Наталії Шкварчук за допомогу при проведенні заходу, а також всім працівникам відділу культури Неполоковецької селищної ради за підтримку.
Відповідальна за організацію та проведення заходу Віксіч Уляна.
СЛАВА УКРАЇНІ !
ГЕРОЯМ СЛАВА !
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417033/2a5607d23c1a7cee2f289b6b2da6425e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417033/c6f6e60608df98254e4c53c95b6134ab.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417033/6bd570fca40c5726ee5a16e1a4f47a0b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417033/f774c4b09bac19951d2677eb84f41f12.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417033/d1ac2cfd3855ced1f88b9a43daaa9600.jpg)