Неполоковецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальника відділу соціального захисту населення Неполоковецької селищної ради – 1шт.од. :

Вимоги до претендентів на посаду: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, стаж роботи за спеціальністю на службі в органах місцевого самоврядування  не менше 3 (трьох) років, знання ПК.

Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати: заяву, особову картку ф. П2-ДС , дві фотокартки розміром 3х4,  копії паспорта, ідентифікаційного номера, копію  документа про освіту, декларацію про доходи та майнові зобов’язання за 2020 рік.

Заяви приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

За довідками звертатися за тел. 3-54-45

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.