Правила прийому здобувачів освіти до

Оршовецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

Зарахування дітей до першого класу:

 

1. Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти  подається до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089.

Не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування  дітей до першого класу.

Зарахування здобувачів освіти до 2-11  класів:

Зарахування здобувачів освіти до 2 - 11 класів Оршовецького  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувається у порядку надходження заяв про зарахування та при наявності таких документів:

  1. Особова  справа.
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Свідоцтво досягнень/табель, свідоцтво про здобуття базової  середньої освіти.
  4. Довідка N086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду".