Відповідно до розпорядження військового комісара Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 20.05.21178дск особовим складом Кіцманського ОРТЦК та СП з 24.05.21 проводиться робота з виклику та призначення громадян району відповідальності Кіцманського ОРТЦК та СП на навчальні збори 107 окремої бригади територіальної оборони, які відбудуться в період з 05 по 11 липня 2021 року на полігоні «Прибан» с. Ропча Чернівецького району.

Також нагадую, що нещодавно набув чинності Закон України №1357-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку», згідно якого було істотно підвищено відповідальність за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Зокрема ст. 210-1 КУпАП передбачає адміністративний штраф для громадян та посадових осіб за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію у розмірі від 1700(3400) до 5100(8500) грн. Також підсилено кримінальну відповідальність за ухилення від навчальних (перевірних) або спеціальних зборів (ст. 337 ККУ), яка встановлена у вигляді штрафу від 5100 до 11900 грн або виправних робіт на строк до 2 років.