До старту нового навчального року 2021/2022 - готові!

  • 363

17 серпня 2021 року на виконання розпорядження Неполоковецької селищної ради від 10.06.2021 №300 «Про проведення огляду готовності закладів освіти до 2021-2022 навчального року» та з метою забезпечення належної підготовки до організованого початку нового 2021-2022 навчального року, створення в закладах освіти громади належних умов щодо організації освітнього процесу та збереження життя та здоров’я усіх його учасників, під час адаптивного карантину, робочою групою відділу освіти, культури, молоді та спорту спільно з представниками управління Держпродспоживслужби у Чернівецькому районі, Чернівецького районного сектору Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області здійснено огляд готовності закладів освіти громади до початку нового 2021-2022 навчального року.

     Вивчаючи стан готовності закладів освіти до нового навчального року, робочою групою було оглянуто приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні, тощо. Особлива увага приділялася питанням готовності роботи закладів в умовах карантинних обмежень.

    Члени комісії зосереджували увагу на проведенні ремонтних робіт, обладнання навчальних кабінетів, спортивної зали, приміщень соціально-побутового призначення та виконання заходів з протипожежної безпеки.

  Перевіряючі приємно подивовані якістю підготовки закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року, старанністю, відповідальністю та активністю педагогічних колективів.