Фото без описуЦентр надання адміністративних послуг запрацював в Неполоковецькій Територіальній Громаді. За ініціативи селищного голови Григорія Храпка Неполоковецька ТГ взяла участь у Міжнародному Проекті зі створення ЦНАП та отримала значну підтримку від Програми «U-LEAD з Європою»,завдяки якій, в партнерстві громади та експертів програми було створено належний ЦНАП. В ЦНАПі буде працювати 8 співробітників, які обслуговуватимуть 7685 жителів громади. Також буде працювати територіальний підрозділ в с.Берегомет та віддалене робоче місце в с.Оршівці. За донорські кошти проведено навчання персоналу, придбано меблі, офісну техніку та програмне забезпечення. Від сьогодні він починає свою роботу, головною метою якої є надання якісних адміністративних послуг.

Приміщення для нього було облаштовано селищною радою, проведено ремонт за кошти селищного бюджету. Відкрився ЦНАП для відвідувачів 30.12.2021 року в переддень Нового року!

У ЦНАПі можна отримати 115 адміністративних послуг. На місці тепер можна отримати послуги паспортиста, державного реєстратора, спеціаліста з соціальних послуг, земельного реєстратора, реєстрації актів цивільного стану , нотаріальні послуги та інші.

Також у громаді запрацювала програма «Соціальна громада» – програмний комплекс, що спростить доступ громадян до адміністративних послуг соціального характеру: жителі будуть звертатись не в районний центр, а в орган місцевого самоврядування, наприклад для оформлення пільг, субсидій, державних соціальних допомог. Завдяки сервісу створюється «електронна» справа заявника і за один робочий день файл передається в органи соцзахисту.

В наступному 2022 році планується розширення спектру послуг та встановлення відповідного обладнання для надання паспортних послуг у вигляді видачі Паспорта Громадянина України та закордонних паспортів. Звичайно, в подальшому перелік адмінпослуг буде розширюватися та вдосконалюватися для зручності жителів нашої Неполоковецької територіальної громади!!!

Фото без опису