У Чернівецькій області прийнято 132 позитивних рішення щодо виділення грантових коштів в рамках урядової програми «єРобота». Сума грантових коштів складає понад 30 млн грн., середній розмір гранту 235 тис.грн.

  • Серед переможців у Чернівецькій області – 98 підприємців та 15 юридичних осіб, які будуть розширювати бізнес та відкривати нові лінії виробництва. Також  19 осіб мають намір започаткувати власну справу. Загалом Чернівецька область в п’ятірці лідерів по кількості прийнятих рішень впродовж останніх хвиль, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

За кошти гранту буде придбано обладнання для здійснення господарської діяльності, закуплена сировина та матеріали, а також оренда приміщень. Загалом в області буде створено 279 нових робочих місць, а максимальна кількість нових робочих місць на один проєкт складає 6 осіб.

За видами економічної діяльності найбільше позитивних рішень прийнято для реалізації бізнес-ідей в оптовій та роздрібній торгівлі та для  ремонту автотранспортних засобів – 40%. Понад 21% – у переробній промисловості, а  13% це тимчасове розміщення та організація харчування, а також у сільському господарстві, у сфері охорони здоров’я, адміністративного та допоміжного господарства та наданні послуг.

Довідково. У липні 2022 року запрацювала урядова програма «єРобота». Основною умовою отримання мікрогранту є створення нових робочих місць. Діючі та майбутні підприємці мають створити від одного до двох робочих місць в залежності від суми гранту (одне робоче місце – 150 тис.грн, два і більше - 250 тис.грн). 

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy. 

 

 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

 

Фото без опису