Засідання 23 сесії Неполоковецької селищної ради

8 скликання

Від 02 лютого 2023 року

Місце проведення: зал засідань селищної ради

Час  проведення: 15.00 год.

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік

Інформує: Юрчак А.Є. – гол. спеціаліст фін.відділу.

2. Про надання одноразової грошової допомоги громадянам.

Інформує: Юрчак А.Є. – гол. спеціаліст фін.відділу.

3. Про розгляд листів підприємств, установ та організацій щодо виділення коштів з селищного бюджету.

Інформує: Юрчак А.Є. – гол. спеціаліст фін.відділу.

4. Про внесення змін до Переліку ІІ типу об’єктів оренди комунального майна та передачу в оренду майна комунальної власності без проведення аукціону.

Інформує: Шершень Т.М. – реєстратор ЦНАП

5. Про внесення змін та доповнень до Переліку адміністративних послуг що надаються Центром надання адміністративних послуг Неполоковецької селищної ради.

Інформує: Ілюк В.Г. – секретар селищної ЦНАП.

6. Про розгляд заяви депутата селищної ради Воронюка В.І.

Інформує: Ілюк В.Г. – секретар селищної ради.

Розгляд заяв громадян із земельних питань

Інформує: Миронюк М.П.:

1. Про надання в тимчасове платне користування ТОВ «Агрофірма «Оршівська» земельні ділянки (7322587000:01:001:0098, 7322587000:01:001:0099, 7322587000:01:001:0100, 7322587000:02:004:0068).

2. Про надання в тимчасове платне користування ТзОВ «БЕРЕКОЛ» запроектовані польові дороги між паями.

3. Про затвердження технічної документації тапередачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр.Захарук Н.О. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

4. Про надання в тимчасове платне користування Олійник Т.О. земельну ділянку із землі  запасу (кадастровий номер 7322555700:01:003:0157)

5. Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр. Чопюк М.О. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

6. Про передачу  безоплатно у  власність земельної  ділянки гр. Шевчук М.М. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

7. Про надання в тимчасове платне користування Шородку І.П.  земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.

8. Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр. Дроню М.В.  для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

9. Про  розгляд заяви  гр. Леонова В.О.

10. Різне.

Додаткові питання до порядку денного:

1. Про  заходи  запобігання та  протидії  корупції в Неполоковецькій селищній раді – щодо зобов’язання депутатів подання щорічної декларації про доходи .

Інформує: Ілюк В.Г. – секретар селищної ради.

2.Про надання в тимчасове платне користування селянському (фермерському) господарству Боднару Г.М. земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.

Інформує: Миронюк М.П. – нач. Відділу з організаційної роботи, юридичного забезпечення та земельних відносин.

3. Про затвердження технічної документації тапередачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр.Кілей В.О. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Інформує: Миронюк М.П. – нач. відділу з організаційної роботи, юридичного забезпечення та земельних відносин.

4. Про затвердження технічної документації  та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр.Шапці М.П. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

5. Про розгляд заяви депутата Боднар Т.О. щодо перевірки   господарської діяльності КП «Неполоковецький комунгосп.

Інформує: Йонкало Й.О. – директор КП «Неполоковецький комунгосп».

Селищний голова                                              Григорій ХРАПКО