засідання 25 сесії VIII скликання

від 04 квітня 2023 року

1. Про стан законності та дотримання правопорядку на території населених пунктів Неполоковецької селищної ради.

Інформує: дільничний інспектор поліції.

1. Про роботу виконавчого комітету та стан розгляду звернень громадян у міжсесійний період.

Інформує: Ілюк В.Г. – секретар селищної ради

1. Про виконання Програми   соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Неполоковецької селищної ради.

Інформує: Юрчак А.Є. – гол. спеціаліст фінансового відділу,  постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік.

1. Про затвердження комплексних програм Неполоковецької селищної ради

1. Про виділення одноразової грошової допомоги громадянам.

1. Про розгляд листів щодо виділення коштів з селищного бюджету.

1. Про передачу в оренду майна комунальної власності та внесення змін до Переліку першого типу обєктів оренди комунальної власності.

Інформує: Шершень Т.М. – реєстратор ЦНАП.

1. Про прийняття майна до комунальної власності Неполоковецької територіальної громади.

Інформує: Галіцька Л.М. – гол. бухгалтер.

11.Про розгляд заяв громадян із земельних питань.

12.Про розгляд листа Чернівецької районної ради щодо перейменування вулиць в Неполоковецькій ТГ.

Інформує: Шершень Т.М. – реєстратор ЦНАП.

13.Про внесення змін до складу постійної комісії з питань регламенту, законності та депутатської етики.

Інформує: Ілюк В.Г. – секретар селищної ради.

Розгляд заяв із земельних питань:

Інформує: Миронюк М.П. – начальник відділу земельних відносин:

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в с.Оршівці вул.Незалежності ,98Б.

2.Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної

ділянки гр.Рошку А.І. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка).

ділянки гр.Стефанишин Н.П. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка).

4. Про  припинення права користування земельною ділянкою  гр. Харині П.І. для ведення  особистого   селянського  господарства.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення товарногосільськогосподарського виробництва» на «для ведення особистого селянського господарства» учаснику бойових дій гр.Гоглю М.Д.

6. Про внесення змін у рішення № 23-18/2022 Неполоковецької селищної ради від 15.09.2022р. щодо надання  дозволу  на  виготовлення  проекту землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки в оренду. для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій  в с. Реваківці, по вул. Центральній.

7. про внесення змін у рішення № 22-18/2022 Неполоковецької селищної ради від 15.09.2022р. щодо надання  дозволу  на  виготовлення  проекту землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій  в смт. Неполоківці, по вул.. Головній.

8. Про внесення змін у рішення № 35 - 12/2021 від 15.12.2021р щодо  надання  дозволу  на  виготовлення  проекту землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки у разі зміни її цільового призначення Тодорюк Д.Г.

9. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Найда Я.В.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 7322555700:05:001:0545 в оренду для ведення товарного с/г виробництва гр. Рошко Г.В.

11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 7322555700:05:001:0546 в оренду для ведення товарного с/г виробництва Купчанко М.І.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки гр.Вакарюк В.М.

13. Про затвердження технічної документації тапередачу  безоплатно у  власність земельної

ділянки гр.Мажар С.М. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка).

14. Про зменшення відсоткової ставки з 5% на 3% орендної плати земельної ділянки 7322580500:05:001:0411 від нормативно грошової оцінки гр. Адамюку М.В.

15. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки 7322555700:01:001:0020.

16. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки 7322587000:01:005:0103, 7322587000:02:003:0147, 7322587000:02:003:0141

17. Про вжиття заходів з організації проведення робіт із винесенням меж іхтіологічного заказника утвореного  на підставі рішення 6 сесії  24 скликання Чернівецької обласної ради № 127-6/02 від 27.12.2002р.

18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Боднару М.І.,

19.Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр. Боднар М.І.»

20. «Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр.Горюк В.Є.»

21. «Про надання дозволу  гр. Серні В.В. на викуп земельної ділянки для будівництва

таобслуговування будівель торгівлі в с.П’ядиківці вул..Магістральна,96.»

22. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на«для ведення особистого селянського господарства» учаснику бойових дій гр.Бучко О.М.»

22.«Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у власність земельної ділянки гр. Лисікову С.В.»

23.«Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у власність земельної ділянки гр. Машкуру А.В.»

13. Різне.

Селищний голова                                               Григорій ХРАПКО