Неполоковецька селищна рада повідомляє про проведення громадського обговорення щодо перейменування навчального закладу Реваківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Неполоковецької селищної ради:

Неполоковецька

територіальна

громада

Стара назва

вулиць

Пропозиції по

Перейменуванню

вулиць

Неполоківці

Реваківський  заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Неполоковецької селищної ради Чернівецького району Чернівецької області

Реваківський  заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені Івана Серни Неполоковецької селищної ради Чернівецького району Чернівецької області.

Організатор громадського обговоренняДепутат Неполоковецької селищної ради – Мажар Володимир Васильович.

Громадське обговорення проводиться Неполоковецькою селищною радою відповідно до рішення 21 сесії VIII скликання Неполоковецької селищної ради №25-21/2022 від 15.12.2022р., на підставі листа Федерації волейболу України № 08/01 від 03.03.2023року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 1 місяця з дня його оголошення.

Тел. 0506662390

Поштова адреса: 39330, смт.Неполоківці, вул..Головна,7, Чернівецький район Чернівецька область

Електронна адресаnepolselrada@ukr.net

Пропозиції (зауваження) подаються  у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Організатор громадського обговорення протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються організатором громадського обговорення у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.