28 сесії 8 скликання

Від 21 липня 2023 року

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік.

Інформує: Юрчак А.Є. – гол. спеціаліст фін.відділу.

1. Про затвердження детального плану забудови земельної ділянки з метою можливості розміщення амбулаторії на земельній ділянці орієнтовно площею 0,12 га,  в с. Оршівці, вул. Незалежності, 98-б  Чернівецького району Чернівецької області.

Інформує: Миронюк М.П. – начальник відділу з організаційної роботи, юридичного забезпечення та земельних відносин.

1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки землі с. Берегомет, с. Реваківці, с. Клокічка, с. Оршівці Неполоковецької селищної ради

1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність.

1. Про звільнення військовослужбовців, що проходять службу в ЗСУ від плати за землю.

Інформує: Юрчак А.Є. – гол. спеціаліст фін.відділу.

1. Різне.

Селищний голова                                                             Григорій ХРАПКО