засідання 29 сесії Неполоковецької селищної ради

8 скликання

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік.

Інформує: Кий С.О. – спеціаліст фінансового відділу.

1. Про  виділення одноразової грошової допомоги громадянам.

Інформує: Кий С.О. – спеціаліст фінансового відділу.

1. Про розгляд листів від підприємств, установ та організацій щодо виділення коштів з селищного бюджету.

Інформує: Кий С.О. – спеціаліст фінансового відділу.

1. Про розгляд заяв громадян щодо виділення коштів на придбання підручників .

Інформує: Кий С.О. – спеціаліст фінансового відділу.

1. Про розгляд заяв громадян про надання пільг на харчування дітей в закладах освіти Неполоковецької ТГ.

Інформує: Стефюк Г.С. – начальник відідлу освіти, культури, молоді та спорту.

1. Про розгляд колективної заяви жителів громади щодо гр. Боднар Т.О.

Інформує: Черніван В.Н. – заступник селищного голови.

Розгляд заяв громадян із земельних питань.

Інформує: Миронюк М.П. – начальник відділу з організаційної роботи, юридичного забезпечення та земельних відносин.

1. Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр.Скидан Н.А

2. «Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр.Іванчуку В.П.»

3. «Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр.Дикун П.Т.»

4. «Про затвердження технічної документації та передачу  безоплатно у  власність земельної ділянки гр. Мігай В.В.»

5. «Про проведення земельних торгіву формі електронного аукціону земельної ділянки 7322587000:02:001:0300 водного фонду для експлуатації та догляду за водними обєктами

6. «Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки 7322587000:01:002:0783 у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги

7. Про розгляд заяви жительки смт. Неполоківці Галини Вознесенської

8. Про розгляд заяви жительки смт. Неполоківці Тихохід І.С.

Селищний голова                                                   Григорій ХРАПКО