НЕПОЛОКОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

59330 Чернівецька обл. Чернівецький район смт. Неполоківці вул.Головна,7

Код. ( 03736) тел..35-267

від  18 грудня  2023 року                                               214

Про підсумки проведення ІІ етапу та

участь у ІІІ етапі ХІІІ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до розпорядження Неполоковецької селищної ради від  23 листопада  2023 року № 187-р «Про проведення ІІ етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» було проведено ІІ етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У ІІ етапі ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь 14 учнів закладів загальної середньої освіти Неполоковецької селищної ради.

Згідно з спільним рішенням журі та оргкомітету призерами визнано 7 учнів закладів загальної середньої освіти Неполоковецької селищної ради.

На підставі рішень оргкомітету і журі, враховуючи результати проведення ІІ етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, з метою підвищення рівня роботи з обдарованими дітьми:

1. Визнати призерів ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, згідно додатку 1, що додається.

2. Директорам закладів загальної середньої освіти Неполоковецької селищної ради:

2.1. Забезпечити участь переможців (диплом І ступеня) у ІІІ етапі Конкурсу, згідно додатку 2, що додається.

2.2. Призначити керівників команд та покласти відповідальність за життя та здоров’я учнів на керівників команд.

4. Розпорядження розмістити на інформаційному сайті Неполоковецької селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Галину СТЕФЮК.

Селищний голова                                  Григорій ХРАПКО

Галина Стефюк   0951004873

до розпорядження від 18.12.2023р. № 214-р

Список призерів