НЕПОЛОКОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

з української мови імені Петра Яцика

у 2023 /2024 н.р. серед учнів закладів освіти

Неполоковецької селищної ради

Відповідно до Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334 (зі змінами), наказу Департаменту освіти та науки Чернівецької облвійськової адміністрації від 30.11.2023р. №329 «Про проведення ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», розпорядження Неполоковецької селищної ради від  01 грудня  2023 року № 189-р «Про проведення ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика» та з метою підняття престижу української мови, популяризації її серед учнівської молоді було проведено ІІ етап ХХІV Міжнородного конкурсу з української мови імені Петрі Яцика.

У ІІ етапі ХХІV Міжнородного конкурсу з української мови імені Петр Яцика взяли участь 15 учнів закладів загальної середньої освіти Неполоковецької селищної ради. Згідно з спільним рішенням журі та оргкомітету призерами визнано 7 учнів закладів загальної середньої освіти Неполоковецької селищної ради.

На підставі рішень оргкомітету і журі, враховуючи результати проведення ІІ етапу ХХІV Міжнородного конкурсу з української мови імені Петрі Яцика, з метою підвищення рівня роботи з обдарованими дітьми:

Визнати переможцями і нагородити дипломами І ступенів учнів, які посіли призові місця в ІІ етапі ХХІV Міжнородного конкурсу з української мови імені Петрі Яцика (додаток 1).

1. Директорам закладів загальної середньої освіти Неполоковецької селищної ради:
    1.  Проаналізувати результати участі команд у II етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика на педрадах, методичних радах та розробити конкретні заходи щодо покращення ефективності роботи з обдарованими дітьми.
    2.  Враховувати результативність роботи з обдарованими дітьми (кількість переможців на всіх етапах ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика) при атестації педагогічних працівників.
    3.  Забезпечити належну підготовку учнів-переможців та участь у ІІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (додаток 2).

1.5 Призначити керівників команди на участь в ІІІ етапі ХХІV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

1.6 Відповідальність за збереження  здоров’я та життя учасників ІІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика покласти на керівників команди.

1. Керівникам ТММО вчителів філологічного напрямку (Оксана СЮРІСЬ) та початкової школи (Світлана КИБИЧ) проаналізувати результати участі учнів закладів освіти Неполоковецької селищної ради у ХХІV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика  на засіданнях професійних спільнот вчителів-предметників.
  2. Розпорядження розмістити на інформаційному сайті Неполоковецької селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Галину Стефюк.

Селищний голова                                              Григорій ХРАПКО

Галина Стефюк  0951004873

від 29 грудня 2023 року №226-р

Список

призерів ІІ етапу ХХІVМіжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика  у 2023/2024 н.р.

Прізвище, ім’я,

від 29 грудня 2023 року №226-р

Список

переможців ІІ етапу ХХІVМіжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика  у 2023/2024 н.р.

Прізвище, ім’я,

по батькові учня