У Чернівецькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбудуться міні-ярмарки вакансій щодо підбору необхідних працівників для Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Заходи відбудуться 12 березня 2024 року та 14 березня 2024 року об 11.00 годині.

Під час заходу, із бажаючими пройти відбір,  спілкуватиметься представник Управління патрульної поліції в Чернівецькій області. Фахівець розповість про умови конкурсного відбору.

Пропозиції роботи – поліцейський патрульної служби. Оплата складає – 28 тис.грн.

Серед вимог наявність водійських прав, проте можливе навчання під час прийому на роботу.

Всі бажаючі можуть прийти до центру зайнятості за адресою м.Чернівці, вул. Воробкевича 37, або до найближчого центру зайнятості у Чернівецькій області, звідти буде здійснюватися онлайн підключення.

Для уточнення інформації можна звертатися до фахівців Чернівецького обласного центру зайнятості за телефоном (0372) 95 02 11.