ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок розроблення містобудівної документації на місцевому рівні  «Детального плану території  площею 9,5 га для будівництва та обслуговування СТО  на земельних ділянках сукупною площею 0,4991 га в                     с. Реваківці Чернівецького району Чернівецької області» , (далі –ДПТ) на  виконання    рішення  ХХХІ сесії  VІІІ скликання Неполоковецької селищної ради від  02 листопада  2023р.  № 18-31/2023 без здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації через відсутність в проекті видів діяльності  та об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури ОВД, а також   ймовірності негативних наслідків для територій та об’єктів природно-заповідного фонду,  екологічної мережі та  здоров’я населення.

Відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства і благоустрою Неполоковецької селищної ради