До відома жителів ОТГ!  Кого шукають роботодавці на Буковині та скільки готові платити

До відома жителів ОТГ! Кого шукають роботодавці на Буковині та скільки готові платити

Станом на 11 серпня 2020 року  у базі даних служби зайнятості Буковини є 876 вакансій. Найвищі зарплати – від 15 до 18 тис. грн роботодавці пропонують майстру цеху, двом керуючим відділенням та одному виконавцю робіт.

За час карантину бізнес на Буковині отримав понад 104 млн грн допомоги по частковому безробіттю

За час карантину до обласної служби зайнятості звернулися 648 підприємств малого та середнього бізнесу для отримання допомоги по частковому безробіттю. Вони отримали компенсацію заробітної плати  для 7,1 тис. працівників. Також за цією виплатою звернулися 11154 ФОПи, які не мають найманих працівників і сплачували єдиний соціальний внесок. Загальна сума виплаченої допомоги по частковому безробіттю складає понад 104,3 млн грн.

Служба зайнятості долучається до інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми.

Держпраця інформує

В умовах підвищеної температури повітря роботодавці мають подбати про належні умови праці на підприємствах

На Буковині є 80 вакансій для осіб з інвалідністю

У першому півріччі 2020 року послуги Чернівецької обласної служби зайнятості отримували 688 осіб з інвалідністю, з них 601 особа мала статус безробітного. За цей час знайшли роботу  за сприянням служби зайнятості 70 осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучені 23 особи, професійне навчання проходили 19 безробітних.

Кіцманська районна філія буде надавати послуги  у дистанційному режимі з 27 липня до 7 серпня 2020 року

Кіцманська районна філія буде надавати послуги у дистанційному режимі з 27 липня до 7 серпня 2020 року

27 липня 2020 року рішенням постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецького обласного центру зайнятості для протидії поширення коронавірусної інфекції у Кіцманській районній філії обласного центру зайнятості соціальні послуги будуть надаватися у дистанційному режимі з 27 липня до 7 серпня 2020 року.