Найбільше вакансій - для вчителів закладів загальної середньої освіти

Впродовж 2020 року в обласну службу зайнятості роботодавці подали 7004 вільних посад. Нині у базі даних Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровані 876 вакансій. Найбільше вільних посад зосереджено у м. Чернівці.

До відома мешканців ОТГ! За час карантину у службі зайнятості зареєструвалися 7433 особи, знайшли роботу – 2484

З початку дії карантину (з 12 березня 2020 року)  у Чернівецькій області служба зайнятості надавала комплекс соціальних послуг незайнятому населенню у дистанційному режимі. За цей час зареєструвалися  безробітними  7433 особи (порівняно з минулим роком збільшення відбулося на 78%), а знайшли роботу – 2484 (на 50% менше ніж за аналогічний період минулого року). Станом на 17 серпня на обліку перебуває 9943 безробітних.

До відома жителів ОТГ!  Кого шукають роботодавці на Буковині та скільки готові платити

До відома жителів ОТГ! Кого шукають роботодавці на Буковині та скільки готові платити

Станом на 11 серпня 2020 року  у базі даних служби зайнятості Буковини є 876 вакансій. Найвищі зарплати – від 15 до 18 тис. грн роботодавці пропонують майстру цеху, двом керуючим відділенням та одному виконавцю робіт.

За час карантину бізнес на Буковині отримав понад 104 млн грн допомоги по частковому безробіттю

За час карантину до обласної служби зайнятості звернулися 648 підприємств малого та середнього бізнесу для отримання допомоги по частковому безробіттю. Вони отримали компенсацію заробітної плати  для 7,1 тис. працівників. Також за цією виплатою звернулися 11154 ФОПи, які не мають найманих працівників і сплачували єдиний соціальний внесок. Загальна сума виплаченої допомоги по частковому безробіттю складає понад 104,3 млн грн.

Служба зайнятості долучається до інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми.