Кіцманське бюро правової допомоги інформує

Сектор  «Кіцманське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги  у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні наголошує, що система безоплатної правової допомоги максимально забезпечує доступ до правової допомоги, із дотриманням правового режиму воєнного стану.         24 лютого 2022 року Верховна Рада України проголосувала за затвердження Указу Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», яким запроваджено воєнний стан на всій території України. Воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина.

Термінова інформація

Шановні жителі Неполоковецької ТГ! Просимо вас ОБОВ‘ЯЗКОВО     повідомляти селищну раду в разі перебування більше 1 доби у ваших будинках переселенців (біженців) зі Сходу та Центру України! Дані особи підлягають обов‘язковій  реєстрації в селищній раді,а чоловіки направляються у місцевий військомат. Контактна особа по територіальній громаді - Зеліско Наталія 0953397430,  по с. Оршівці - Степанія Флорескул - 0664082342. Просимо вчасно повідомляти контактних осіб селищної ради!!!!!