Держпраця інформує

При користуванні газом у побуті необхідно дотримуватися правил безпечної експлуатації газових приладів

Як батьку реалізувати право на декретну відпустку

Ще зовсім недавно, почути про те, що чоловік пішов у декретну відпустку, було чимось незвичним і в деякій мірі дивним.  Але зараз, суспільство вже по іншому сприймає інформацію, що не лише мама може доглядати за малюком у перші роки його життя.

На новостворені робочі місця в Чернівецькій області служба зайнятості працевлаштувала понад 80 безробітних

Станом на 1 вересня 2020 року в обласній службі зайнятості було зареєстровано 1008 актуальних вакансій, що на 50,7% менше, ніж станом на 1 вересня 2019 року. Водночас на обліку перебували 9775 безробітних. Навантаження на одне вільне робоче місце становило 10 осіб, що на 7 осіб більше проти 1 вересня 2019 року.

виїзду дитини за кордон  без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків

виїзду дитини за кордон без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків

Проблема  виїзду дитини за кордон без згоди одного з батьків є одним з найактуальніших  питань із яким звертаються до Кіцманського бюро правової допомоги  батьки, з якими проживає дитина.