Інформація щодо ОБОВЯЗКОВОГО проведення санації криниці

Часті дощі та зливи на Буковині спонукають вживати запобіжних заходів, щоб уникнути виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних захворювань, пов’язаних із водним фактором передачі збудника інфекції. Кіцманське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області нагадує про вимоги щодо санації (очищення та знезараження) шахтних колодязів.

Що так додаткові витрати на утримання дитини? І як їх стягнути?

Дуже часто до Кіцманського бюро правової допомоги звертаються матері,  та батьки, на утриманні яких перебувають діти про те, що чули про можливість стягнення додаткових витрат на дитину. Здавалося б, все чудово: стягнули аліменти і є можливість стягувати ще й додаткові витрати, адже витрати чималі.

Про обов’язок сплати земельного податку інформують юристи Кіцманського бюро правової допомоги

Якщо ви є власником або користувачем земельної ділянки, то, напевно, вже чули про обов’язок сплати земельного податку. Але цілком ймовірно, що у вас виникає чимало питань з цього приводу.